Sklep wędkarski Bydgoszcz

Sklepy wędkarskie w Bydgoszczy:

Centrum Wędkarstwa

ul. Fordońska 46G
5-719 Bydgoszcz
tel. 52 347 21 04

 

Sklep wędkarski Wobler

ul. Jagiellońska 73
85-027 Bydgoszcz
tel. 52 524 35 95

 

Sklep wędkarski Ireneusz Bloch

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 32
85-011 Bydgoszcz
tel. 52 322 93 71

 

Sklep wędkarski Leszcz

ul. Danuty Siedzikówny “Inki” 5d/4d
85-793 Bydgoszcz
tel. 52 344 92 99

 

Sklep wędkarski Na Haczyk

ul. Park Ludowy 3
85-016 Bydgoszcz
tel. 52 321 03 39

 

Sklep wędkarski Esoxs

ul. Bohaterów Kragujewca 2
85-863 Bydgoszcz
tel. 792 011 688

 

Sklep wędkarski Isika

ul. Kostrzyńska 1/5
85-709 Bydgoszcz
tel. 538 001 235

 

Sklep wędkarski Profishing Center

ul.Józefa Twardzickiego 14B
85-791 Bydgoszcz
tel. 501 718 557

 

Sklep wędkarski Dapio

ul. Podgórna 1
85-159 Bydgoszcz
tel. 52 379 19 46

 

Sklep wędkarski Ochotka

ul. Jarzębinowa 4
85-001 Bydgoszcz
tel. 52 324 51 08

 

 

Sama Bydgoszcz, jak i jej bliższe i dalsze okolice, to świetne tereny do uprawiania wędkarstwa. Można łowić w dużej nizinnej rzece, są wody zaliczane do krainy pstrąga i lipienia, można uprawiać wędkarstwo jeziorowe. Zwolennicy każdej metody łowienia znajdą tu odpowiednie łowisko dla siebie. Z tych powodu entuzjastów wędkarstwa w Bydgoszczy nie brakuje. Zarówno tych niedzielnych, traktujących wędkarstwo jedynie jako relaks na świeżym powietrzu, jak i prawdziwych wyczynowców, i specjalistów różnych odmian wędkarstwa. Same atrakcyjne łowiska jednak do łowienia nie wystarczą. Potrzebny jest jeszcze sprzęt wędkarski i przeróżne akcesoria wędkarskie. Tu w sukurs wędkarzom przychodzą sklepy wędkarskie w Bydgoszczy ze swą bogatą ofertą.

 

Sklep wędkarski Bydgoszcz – wędki, kołowrotki, sprzęt wędkarski do każdej metody połowu

 

Wędkarstwo w ostatnich latach szalenie się rozwinęło i wyspecjalizowało. Już nie wystarcza prosta, uniwersalna wędka z kołowrotkiem. Każda z metod wymaga innego, specjalistycznego sprzętu wędkarskiego. Każdy sklep wędkarski Bydgoszcz stara się tak skonstruować swoją ofertę, by odpowiedni sprzęt i akcesoria wędkarskie znalazł dla siebie i początkujący wędkarz, i stary wędkarski wyga, specjalizujący się w wąskiej dziedzinie wędkarstwa. W sklepach wędkarskich pamięta się także o zachowaniu dużej rozpiętości cenowej, tak by nabyć można było odpowiedni sprzęt wędkarski bez względu na zasób gotówki.

Sprzęt do połowu ryb to przede wszystkim wędki i kołowrotki. Sklepy wędkarskie w Bydgoszczy oferują szeroki wybór wędek do praktycznie wszystkich popularnych metod połowu. Wędkarz zakupi tu i prostą wędkę z przelotkami dla wędkarskich adeptów, i specjalistyczne wędziska do połowu różnych gatunków ryb i różnych metod łowienia. W dużym wyborze w każdym sklepie wędkarskim w Bydgoszczy znajdziemy odległościówki, bolonki, baty w różnych długościach. Zwolennicy łowienia na grunt mogą kupić tu znakomite pikery i feedery. Karpiarze też nie wyjdą rozczarowani. Dobry sklep wędkarski Bydgoszcz ma dla nich pełną ofertę wędek karpiowych. Podobnie jak łowcy karpi, także spinningiści nie mogą narzekać na ofertę bydgoskich sklepów wędkarskich. Tu oferta obejmuje pełen przekrój stosowanych przez naszych wędkarzy wędek spinningowych. Są i delikatne wklejanki i spinningi ultra light, kije spinningowe na klenie i jazie, wędki spinningowe na szczupaki i sandacze a nawet wiślane sumy. Znajdą się także wędki spinningowe do łowienia z łodzi i wędki do trollinu. Fani jerkowania i castingu też znajdą wędki jerkowe i kije castingowe w dużym wyborze.

Oczywiście również kołowrotki zajmują ważne miejsce w ofercie, jaką przedstawia każdy sklep wędkarski Bydgoszcz. Oferowane są przede wszystkim kołowrotki znanych marek, gwarantujących jakość i niezawodność. Można zakupić kołowrotki uniwersalne, znajdujące zastosowanie w wielu metodach połowu, jak i kołowrotki specjalistyczne, np. do metody odległościowej czy kołowrotki karpiowe. Poza kołowrotkami ze szpulą stałą osiągalne są w bydgoskich sklepach wędkarskich także multiplikatory, te tradycyjne i multiplikatory niskoprofilowe, oraz kołowrotki muchowe.

Bat czy też wędkę z kołowrotkiem trzeba jeszcze uzbroić odpowiednio. Stąd w ofercie sklepów wędkarskich w Bydgoszczy znajdziemy wszelkie akcesoria służące temu celowi. Przede wszystkim żyłki i plecionki wędkarskie. Żyłka i plecionka dostępne są w pełnym asortymencie grubości, kolorów oraz długości. Można wybrać żyłki i plecionki dedykowane do konkretnych metod, jak i te bardziej uniwersalne. Poza żyłkami w dużym wyborze spławiki, haczyki, kotwiczki, ciężarki różnych rodzajów i zastosowań, koszyczki zanętowe i najróżniejsze akcesoria wędkarskie niezbędne przy konstruowaniu zestawów do połowu ryb.

W sklepach wędkarskich w Bydgoszczy nie brakuje oczywiście także przynęt i zanęt. Spinningiści mogą wybierać w setkach typów i rodzajów przynęt sztucznych. Każdy sklep wędkarski Bydgoszcz oferuje twistery, rippery i inne przynęty miękkie w różnych rozmiarach i kolorów. Nie brakuje błystek obrotowych i wahadłowych, oferowane są także woblery. Od tych najmniejszych na okonie, jazie i klenie, poprzez woblery sandaczowe czy woblery szczupakowe, po naprawdę dużych rozmiarów woblery trollingowe. Miłośnicy spinningu i castingu znajdą także w sklepach wędkarskich w Bydgoszczy jerki i popery oraz powierzchniowe smużaki.

Gruntowcy też nie wyjdą ze sklepu wędkarskiego w Bydgoszczy zawiedzeni. Jak ważne dla osiągnięcia sukcesu jest nęcenie ryb wie każdy wędkarz. Stąd sklepy wędkarskie Bydgoszcz przygotowały bogatą ofertę zanęt. Do wyboru są zanęty w różnych rodzajach. Zarówno te uniwersalne, jak i zanęty specjalistyczne, przeznaczone do nęcenia konkretnych gatunków ryb, odpowiednie do określonej metody połowu czy też zanęty dostosowane do warunków  panujących na łowisku. Do tego atraktory do zanęt i przynęt. W niektórych sklepach do zamówienia jest także ochotka zanętowa i białe robaki zanętowe. Wędkarze łowiący ryby spokojnego żeru mogą zakupić w sklepach wędkarskich także gotowe już przynęty naturalne oraz przynęty żywe, jak pinka, dendrobena czy ochotka.

 

Odzież wędkarska i dodatkowe wyposażenie dla wędkarzy w sklepach wędkarskich w Bydgoszczy

 

Oferta bydgoskich sklepów wędkarskich nie ogranicza się jedynie do sprzętu bezpośrednio służącemu łowieniu ryb. Zakupić można w nich także dodatkowe wyposażenie, ułatwiające łowienie. To przede wszystkim specjalistyczna odzież wędkarska. Zaprojektowana ergonomicznie,zapewnia