Sklep wędkarski Częstochowa

Sklepy wędkarskie w Częstochowie

Sklep wędkarski ZakupyWedkarskie

ul. Jerzego Szajnowicza-Iwanowa 75
42-200 Częstochowa
tel. 692 935 538

 

Sklep wędkarski Antra

ul. Targowa 15
42-202 Częstochowa
tel. 34 361 52 76

 

Sklep wędkarski Big-Fish

ul. Bohaterów Katynia 2
42-208 Częstochowa
tel. 666 200 985

 

Sklep wędkarski IRO

ul. Cisowa 43
42-208 Częstochowa
tel. 791 995 916

 

Sklep wędkarski Wędkarstwo od A-Z

ul. Aleja Wolności 29
42-200 Częstochowa
tel. 34 368 22 76

 

Sklep wędkarski Certa

ul. Aleja Pokoju 12
42-200 Częstochowa
tel. 34 323 04 45

 

Sklep wędkarski Złota Rybka

ul. Bronisława Czecha 19A
tel. 600 829 103

 

Sklep wędkarski Sazan

ul. Brzeźnicka 88
tel. 34 325 64 31

 

Jeśli pasjonujesz się wędkarstwem i szukasz odpowiedniego sprzętu, który będzie towarzyszył Ci w czasie połowów, to w naszym sklepie znajdziesz wszystkie akcesoria, które będą Ci do tego niezbędne. Posiadamy najwyższej jakości asortyment, dobierany z dużą starannością.
Nasza oferta

Sklep wędkarski Częstochowa, proponuje akcesoria wędkarskie dla każdego. Wszystkie znajdujące się u nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ dokładnie dobieramy ich producentów. Współpracujemy jedynie z solidnymi firmami i wciąż wzbogacamy nasz asortyment w nowe produkty. Jeśli dopiero zaczynasz swą przygodę z łowieniem ryb, to skompletujesz u nas od podstaw swój pierwszy zestaw potrzebny do połowów. W naszej ofercie znajdują się nie tylko akcesoria, ale i obuwie oraz odzież wędkarska. Możemy pochwalić się szerokim wyborem sprzętu, takiego jak wędki czy kołowrotki.

Jeśli szukasz więc miejsca, w którym będziesz mógł kupić sprzęt ceniony przez najlepszych wędkarzy, czyli nasz sklep wędkarski Częstochowa jest miejscem w którym go znajdziesz.
Podstawowe wyposażenie wędkarza

Każdy profesjonalny wędkarz wie, jak w zajęciu tym, ważne są odpowiednie akcesoria. Bez najlepszej wędki czy przynęty, ryby nie dadzą się łatwo złapać. Istotne więc, aby przed wyruszeniem na połowy, odpowiednio się wyposażyć, abyś mógł wrócić z nich w pełni usatysfakcjonowany. Niezbędny będzie Ci do tego profesjonalny ubiór, a w szczególności buty, wodery, dzięki którym wejście do wody nie będzie wiązało się z koniecznością przebrania się w suchą odzież.

Oczywiście nie obędzie się również bez wędki. Sklep wędkarski Częstochowa wyposażony jest w różne modele, więc możesz dopasować ją odpowiednio do swoich potrzeb.

Bardzo istotne są też mniejsze akcesoria takie jak żyłki i plecionki, oraz zanęty, które zwabią ryby w odpowiednie miejsce.
Odzież wędkarska

Aby wędkowanie było skuteczne, należy pamiętać o odpowiednim ubiorze. Ryby dostrzegają jaskrawe kolory, dlatego też sklepy wędkarskie mają w swoich ofertach ubrania jedynie w neutralnych odcieniach. Szczególnie polecana jest barwa khaki, ponieważ pozwala na odpowiedni kamuflaż. Nasz sklep wędkarski Częstochowa, proponuje więc szeroki wybór ubrań w tym kolorze. Znajdziesz zarówno bazowe części garderoby, jak koszulki czy spodnie, jak i nakrycia głowy, profesjonalne torby i wodery.
Odpowiedni sprzęt

Dobrze dobrany sprzęt jest bardzo ważnym elementem podczas łowienia ryb, wiemy o tym, dlatego też znajdziesz u nas wszystko co będzie Ci potrzebne. W naszym asortymencie mamy najlepszej jakości:

wędki
kołowrotki
żyłki
haczyki
spławiki

i wiele innych niezbędnych do połowów gadżetów, które zapewnią efektywne łowienie. Stawiamy zarówno na sprawdzony przez lata sprzęt, jak i nowoczesne modele, które są zaawansowane pod względem technologicznym.
Przydatne akcesoria

Nasza oferta jest bogata również we wszelkiego rodzaju akcesoria, pomagające polepszyć efekty połowów. Zaopatrzysz się u nas w odpowiednią przynęty, zanęty oraz specjalistyczne wędkarskie narzędzia.