Sklep wędkarski Katowice

Sklepy wędkarskie w Katowicach:

Sklep wędkarski Fishing-Mart

ul. Bocheńskiego 69-75
44-100 Katowice
tel. 32 209 72 95

 

Sklep wędkarski Duxon Shop

ul. Bocheńskiego 69/104
44-100 Katowice
tel. 32 216 31 33

 

Sklep wędkarski Barakuda

ul. Sienkiewicza 13
44-100 Katowice
tel. 797 575 720

 

Sklep wędkarski Intersa

ul. Warszawska 60
40-008 Katowice
tel. 501 737 662

 

Sklep wędkarski Halina Kucharewicz

ul. Pawła Kołodzieja 80
40-749 Katowice
tel. 32 255 67 56

 

Sklep wędkarski Caiman

ul. Bocheńskiego 69
40-847 Katowice
tel. 32 203 55 21

 

Hurtownia wędkarska Sirius

ul. Bocheńskiego 75
40-859 Katowice
tel. 32 203 55 21

 

 

Wędkarstwo to dla wielu nie tylko hobby, ale również styl życia. Sport ten polega na połowie ryb, a rodzajów samego wędkarstwa jest aż 6. Aby zostać wędkarzem z prawdziwego zdarzenia, należy posiadać kartę wędkarską oraz dużo zapału i zaangażowania. Sklep wędkarski Katowice.

ZAKUP SPRZĘTU W SKLEPIE WĘDKARSKIM – ZALETY

Gdy tylko zdobędziemy odpowiednie kwalifikacje, potrzebne do wykonywania tego zajęcia, pora na kompletowanie podstawowego sprzętu wędkarza. Sklep wędkarski Katowice. Jeśli są to nasze początki, należy skupić się tylko na niezbędnych rzeczach, a resztę zdobywać z czasem. Wybierając specjalistyczny sklep wędkarski, możemy liczyć na poradę eksperta w tej dziedzinie. Sprzedawcami w tego typu punktach są ludzie, którzy sami pałają miłością do wędkarstwa i z chęcią pomogą skompletować niezbędnik prawdziwego poławiacza ryb. Gdy zaś mają do czynienia z klientem-profesjonalistą, pomogą mu porównać sprzęty i wybrać te, które posiadają najwyższą jakość. Warto wybrać właśnie to miejsce zakupu, ponieważ liczyć można na zaufanie, poradę ekspercką oraz akcesoria wędkarskie, cieszące się bardzo renomą i solidnym wykonaniem.

OFERTA SKLEPU WĘDKARSKIEGO

Wędka – jest ona najkonieczniejszym przedmiotem wyposażenia każdego wędkarza. Amator powinien skupić się na tym, aby wędka była prosta w obsłudze, a jej budowa i mechanizm, pozwalały na oswojenie się z tego typu sprzętem. Sklepy wędkarskie oferują wędki odpowiednie do każdego typu umiejętności oraz w cenach, które są przystosowane do możliwości klienta. Sklep wędkarski Katowice.

Kołowrotek – jest jedną z części składowych zestawu wędkarskiego. Jego zadaniem jest zabezpieczenie żyłki przed zerwaniem przez próbującą uwolnić się rybę. Sklepy wędkarskie posiadają szeroką ofertę kołowrotków o szpuli stałej oraz obrotowej.

Zanęta – jej celem jest zwabienie ryb na teren łowiska. Zanęta to nic innego jak pożywienie, które wędkarz aplikuje do zbiornika wodnego, aby utrzymać dużą ilość ryb na określonym obszarze połowu. Jej działanie jest długotrwałe. Sprzedawca w sklepie wędkarskim jest w stanie zaoferować konsumentowi zanęty o różnych składach i strukturze.

Przynęta – jest to przedmiot, który służy do zwabienia pojedynczego osobnika. Bardzo często używa się przynęt żywych, takich jak: robaki, larwy, czy inne ryby. Jeśli jednak nie chcemy wykorzystywać do tej czynności żywych zwierząt, sklep wędkarski posiada w ofercie przynęty pochodzenia roślinnego, bądź takie, które wykonane są z tworzywa sztucznego. Sklep wędkarski Katowice.

Żyłka/plecionka – obie są cienkimi linkami, które wykorzystuje się do połowu ryb. Są one praktycznie niewidoczne. Jest jednak między nimi różnica. Plecionka, która jest sporo droższym zamiennikiem żyłki jest nierozciągliwa, ale o wiele bardziej wytrzymała. Jak łatwo można się domyślić, w specjalistycznych sklepach wędkarskich znajdziemy oba rodzaje, które można poddać selekcji ze względu na indywidualne preferencje.

Odzież wędkarska – niezbędny element wyposażenia i dla amatora i dla profesjonalnego wędkarza. Połowy ryb dokonywane są w różnych warunkach, nierzadko zupełnie niesprzyjających. Oprócz tego, otoczeni jesteśmy zewsząd wodą, która lubi dostawać się na łódź, bądź na odzież poławiacza.

Każdy szanujący się wędkarz, dba o to, aby jego wyposażenie przynosiło pokaźne efekty i było dobrej jakości. W tym celu należy porzucić markety, czy niesprawdzone źródła i postawić na profesjonalne sklepy wędkarskie, posiadające najwyższej klasy sprzęt specjalistyczny. Sklep wędkarski Katowice.