Sklep wędkarski Opole

Sklepy wędkarskie w Opolu:

Sklep wędkarski Rekin

ul. Grota-Roweckiego 18c
45-268 Opole
tel. 77 457 69 81

 

Centrum wędkarskie “U Jurka”

ul. Prószkowska 54
45-758 Opole
tel. 606 877 520

 

Sklep wędkarski SUM

ul. Katowicka 32
45-061 Opole
tel. 77 453 92 29

 

Sklep wędkarski Karaś

ul. Prószkowska 95
46-020 Opole
tel. 507 668 740

 

Sklep wędkarski Karpik

ul. Kielecka 1
45-401 Opole
tel. 604 073 832

 

Sklep wędkarski Zoomix-Kula

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 16
46-020 Opole
tel. 77 458 11 48

 

 

Sklepy wędkarskie Opole oferują sprzęt wędkarski o najwyższej jakości, sprawdzonych i cenionych na rynku wędkarskim marek. Jednocześnie sklepy wędkarskie w Opolu zapewniają najwyższy standard obsługi odwiedzających je wędkarzy. Sklepy prowadzone są przez ludzi z pasją, znawców wędkarskiego rzemiosła, którzy chętnie odpowiedzą każde pytania i pomogą w odpowiednim wyborze sprzętu wędkarskiego. Wiele godzin spędzonych na różnych łowiskach, szeroki zakres wiedzy opartej o wieloletnie doświadczenie sprawiają, że personel fachowo doradzi przy wyborze wędek, kołowrotków i innych akcesoriów wędkarskich do praktycznie każdej metody połowu ryb. Każdy sklep wędkarski Opole nieustannie poszerzana swą ofertę o kolejne produkty i nowinki wędkarskie, tak by spełnić oczekiwania każdego wędkarza.

Sklep wędkarski Opole – sprzęt wędkarski i akcesoria wędkarskie

Sklepy wędkarskie Opole oferują Państwu tylko najlepsze produkty, cenione przez wędkarzy na całym świecie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Ponieważ Opole to przede wszystkim Odra i łowiska na niej, każdy sklep wędkarski Opole znaczną część swej oferty ukierunkował na sprzęt przeznaczony do łowienia w dużej nizinnej rzece. Widać to, gdy spojrzymy na oferowane w sklepach wędkarskich wędki. Miłośnicy wędkarstwa gruntowego znajdą tu przydatne na Odrze pikery i feedery, bolonki, długie baty, ciężkie gruntówki do połowu sandaczy czy sumów. Spinningiści też znajdą tu wędki spinningowe na każdą okazję. Wklejanki na okonia, “ultralajty” na klenie i jazie, wędki na bolenie, spinningi sandaczowe, kije sumowe, zarówno do łowienia z ręki, jak i do trollingu. Także kołowrotki i multiplikatory dostępne są w szerokiej gamie. Mówiąc krótko, każdy sklep wędkarski Opole oferuje znakomite wędki oraz nowoczesne kołowrotki odpowiadające każdej metodzie wędkarstwa stosowanej na Odrze.

Nie zapomniano jednak o wędkarzach preferujących inne łowiska. Przecież w pobliżu Opola jest Głębinów i Otmuchów. Zwolennicy łowienia sandaczy na zbiornikach zaporowych znajdą w sklepach wędkarskich w Opolu odpowiednie wędki na łódkę. Nie zapomniano także o karpiarzach. Dostępne są wędki karpiowe (karpiówki) o różnym teście ugięcia, kołowrotki z wolnym biegiem szpuli. Muszkarze także znajdą w sklepie wędkarskim Opole coś ze sprzętu dla siebie. Muchówki, kołowrotki muchowe, sznury muchowe, gotowe muchy i akcesoria do ich wykonywania.

W sklepach wędkarskich w Opolu nabyć można także różnorodne, a co ważniejsze sprawdzone przynęty, które umożliwią złowienie dorodnych i niezwykłych okazów. Wędkarze gruntowi zasadzający się na białą rybę mogą zakupić gotowe przynęty, przeróżne ciasta, pasty i kulki proteinowe, a także żywe przynęty, jak dendrobena czy pinka. Znajdą także bardzo skuteczne zanęty z najwyższej półki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających wędkarzy. Także zanęty na konkretne gatunki ryb. Są one przystosowane do preferencji smakowych ryb i wytwarzane z receptur dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach, spełniających wymagania Unii Europejskiej. Dodatkowo wybierać można zanęty przystosowane do łowisk o różnych warunkach, np. zanęty na wodę płynącą i stojącą. Zanęty poprawią zdecydowanie nasze wyniki, szczególnie w okresach słabego żerowania ryb. Doskonale sprawdzą się również podczas zawodów wędkarskich.

Spinningiści znajda w opolskich sklepach wędkarskich przynęty na każdego drapieżnika i każde łowisko. Wszystkie sklepy wędkarskie w Opolu oferują twistery, rippery i inne przynęty miękkie w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Znajdą się tu także woblery, i woblery boleniowe, i woblery sumowe, i te na sandacze, błystki wahadłowe i obrotówki, popery, jerki i cykady. Nabyć też można głowki jigowe, ciężarki i haczyki do bocznego troka i dropshota. Wszystko, czego spinningista może zapragnąć.

Oczywiście w asortymencie każdego sklepu wędkarskiego dostępne są również profesjonalne żyłki, także żyłki przyponowe, które charakteryzują się wytrzymałością i odpowiednią elastycznością. Można zakupić specjalistyczne żyłki do różnych metod wędkowania  Oferowane są również plecionki wędkarskie, które dla wielu wędkarzy stanowią nieodłączny element ich wyposażenia. Plecionki bardzo dobrze sprawdzą się w metodzie spinningowej – dzięki zerowej rozciągliwości plecionka zapewnia pełną kontrolę nad przynętą. Oczywiście żyłki i plecionki oferowane są w różnych grubościach i długościach. Poza tym każdy wędkarz znajdzie w sklepach wędkarskich w Opolu i inne akcesoria wędkarskie. Jest wszystko. Spławiki, haczyki, kotwiczki, ciężarki, koszyczki zanętowe, krętliki z agrafkami, rurki antysplątaniowe i wiele, wiele innych przydatnych wędkarzom gadżetów.

Sklep wędkarski Opole – odzież wędkarska

Oprócz szerokiej gamy akcesoriów wędkarskich każdy sklep wędkarski Opole oferuje również specjalistyczną odzież wędkarską. Jej odpowiedni dobór jest bardzo ważny, ponieważ zapewnia wygodę i komfort podczas łowienia. Odpowiednia odzież wędkarska gwarantuje również bezpieczeństwo nad wodą, co w wędkarstwie, tak jak w każdym innym sporcie, jest kluczowym aspektem. Sklepy oferują kurtki i spodnie wędkarskie, kombinezony wędkarskie, nieodzowne każdemu wędkarzowi kamizelki wędkarskie, czapki wędkarskie i okulary wędkarskie (polaroidy). W ofercie także wodery, spodniobuty i kalosze. Takze te wykonane z Neoprenu. Profesjonalna odzież wędkarska pozwoli na wędkowanie w każdych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu można w pełni skupić się na czerpaniu przyjemności z wędkowania zamiast na czynnikach zewnętrznych. Ubrania dla wędkarzy szyte są z nowoczesnych materiałów, które są bardzo wytrzymałe i pozwalają skórze oddychać. Wiele z nich jest również wodoodpornych. Krój odzieży jest zaprojektowany w taki sposób, aby żadna część garderoby nie krępowała ruchów. Dodatkowo ubrania wyposażone są w masę kieszeni, pasków i ściągaczy, tak aby dobrze spełniały swoją funkcję i służyły przez wiele sezonów.

Poza odzieżą w sklepach wędkarskich oferowane są także inne akcesoria wędkarskie, ułatwiające łowienie. To wszelkiego typu krzesełka i fotele wędkarskie, parasole wędkarskie, namioty wędkarskie i łóżka wędkarskie polecane zwłaszcza karpiarzom, stojaki, uchwyty i podpórki do wędek, pokrowce na wędki i oczywiście torby wędkarskie. Do kupienia są nawet podesty dla wyczynowców łowiących na długie, kilkunastometrowe baty.