Sklep wędkarski Rzeszów

Sklepy wędkarskie w Rzeszowie:

Sklep wędkarski Leader

ul. Generała Mariana Langiewicza 22
35-085 Rzeszów
tel. 608 618 266

 

Sklep wędkarski Karina

ul. Warszawska 31
35-205 Rzeszów
tel. 789 002 850

 

Sklep wędkarski Jerzy Tomaka

ul. Józefa Piłsudskiego 1
35-065 Rzeszów
tel. 17 862 78 93

 

Sklep wędkarski To-Tu

pl. Wolności pawilon 96
35-006 Rzeszów
tel. 603 205 514

 

Sklep wędkarski Sów-pol

ul. Aleja Krzyżanowskiego 4d
35-303 Rzeszów
tel. 690 071 205

 

Sklep wędkarski Murena

ul. Podwisłocze 2/2
35-309 Rzeszów
tel. —

 

Sklep wędkarski Majster

ul. Przemysłowa 3
35-105 Rzeszów
tel. 17 866 87 49

 

 

Sklep wędkarski Rzeszów – sprzęt wędkarski w dużym wyborze

 

Nie ma większego znaczenia, czy ktoś jest wędkarzem początkującym, czy starym wygą, gdyż by zakupić sprzęt wędkarski, akcesoria wędkarskie, zanęty i przynęty potrzebne do łowienia ryb, musi odwiedzić specjalistyczny sklep wędkarski. Tak jest wszędzie, więc i w Rzeszowie. Tu sklepy wędkarskie prezentują dobry poziom i z ich oferty każdy wędkarz wybierze odpowiednie dla siebie akcesoria wędkarskie.

Oczywiście szeroko reprezentowany jest sprzęt dla muszkarzy, wędki muchowe, sznury muchowe, kołowrotki muchowe czy gotowe muchy, streamery i nimfy. Szeroko, ale nie głownie, gdyż oferta, jak i w innych miastach Polski, obejmuje przede wszystkim sprzęt dla gruntowców i spinningistów. W sklepach wędkarskich w Rzeszowie zakupić można wędki do wszystkich metod połowu. W dużym wyborze znajdziemy tu i odległościówki, baty czy bolonki do łowienia na spławik, jak i wędki do łowienia na grunt – pikery, feedery, ciężkie gruntówki. Zwolennicy spinningu znajdą tu też kije dla siebie. Zakupić można delikatne wklejanki, kije pstrągowe, spinningi w różnych długościach i ciężarach wyrzutu, od ultra light po te do jerkowania. Także karpiarze znajdą dla siebie specjalistyczne wędki do łowienia karpi Znajdą się też kije z “cynglem” dla castingowców.

Każdy sklep wędkarski Rzeszów oferuje także szeroką gamę kołowrotków. Oczywiście to kołowrotki znanych i cenionych marek, od lat sprawdzające się na różnych łowiskach. Bez względu na to, czy chcemy zakupić kołowrotek spinningowy, uniwersalny czy też kołowrotek karpiowy, wyjdziemy ze sklepu zadowoleni. Nawet zwolennicy castingu znajdą w sklepach wędkarskich w Rzeszowie odpowiednie multiplikatory, zarówno te tradycyjne, jak i multiplikatory niskoprofilowe.

Wędki i kołowrotki to podstawowe wędkarskie wyposażenie. Do łowienia ryb potrzebne są jednak jeszcze inne akcesoria. W sklepie wędkarskim w Rzeszowie każdy wędkarz zakupić może niezbędne do uzbrojenia zestawu żyłki i plecionki wędkarskie. Dostępne są w pełnym zakresie grubości, kolorów i długości. Zakupić możemy plecionki i żyłki zarówno uniwersalne, jak i specjalistyczne. Poza plecionkami poliamidowymi sklepy wędkarskie w Rzeszowie oferują także coraz powszechniejsze plecionki polietylenowe.

Sklep wędkarski Rzeszów to także ogromny wybór przynęt. Gruntowcy zakupią tu gotowe przynęty naturalne oraz przynęty żywe, jak pinka, ochotka czy dendrobena. Na spinningistów w sklepach wędkarskich w Rzeszowie czekają setki modeli przynęt miękkich, twistery i rippery, w różnych wielkościach i kolorach. Od paprochów i plemników do bocznego troku, po kilkunastocentymetrowe i większe gumy na szczupaka. Zakupić można także woblery, od najmniejszych kleniowo-jaziowych, poprzez woblery pstrągowe i boleniowe po te już na prawdę duże woblery na szczupaki, głowacicę czy nawet sumy. W sklepie wędkarskim w Rzeszowie nie brakuje także obrotówek i błystek wahadłowych, znajdą się jerki, popery i cykady.

Oczywiście każdy sklep wędkarski Rzeszów oferuje także wiele innych akcesoriów niezbędnych wędkarzom do konstruowania zestawów. W dużym wyborze znajdziemy spławiki, haczyki, kotwiczki, ciężarki, koszyczki zanętowe, rurki antysplątaniowe, krętliki, agrafki, zwijadełka do przyponów i wiele, wiele innych.

W sklepach wędkarskich w Rzeszowie nie zapomniano także o nęceniu ryb. Wędkarz zakupić tu może gotowe zanęty i atraktory do nęcenia ryb. Oferowane są zarówno zanęty uniwersalne, jak i specjalistyczne zanęty do nęcenia konkretnych gatunków ryb czy przeznaczone do konkretnego łowiska, jak np. zanęta na wodę płynącą. W niektórych sklepach do kupienia jest ochotka zanętowa i białe robaki zanętowe, ale po wcześniejszym zamówieniu.

 

Sklep wędkarski Rzeszów – odzież wędkarska i wszystko, co potrzebne jest wędkarzowi na łowisku

 

Wędkarskie zakupy nie ograniczają się jedynie do nabycia wędki czy kołowrotka. Zgodnie z wędkarską modą, a i rozsądkiem, wędkarz musi być odziany w specjalistyczną odzież wędkarską, odpowiednią do warunków terenowych i pogodowych. Odzież wędkarska jest zaprojektowana ergonomicznie, tak, by zapewnić wędkarzowi pełen komfort łowienia. Każdy sklep wędkarski Rzeszów ma w ofercie specjalistyczne kamizelki wędkarskie, czapki wędkarskie, kombinezony wędkarskie, kurtki wędkarskie. Nie brakuje butów i kaloszy wędkarskich, kupimy także umożliwiające brodzenie wodery i spodniobuty.

W sklepach wędkarskich w Rzeszowie zakupić można także inne akcesoria ułatwiające wędkarzowi życie. To wszelkiego rodzaju krzesełka i fotele wędkarskie, parasole wędkarskie, podpórki, statywy i uchwyty do wędek, pokrowce na wędki, torby wędkarskie, pojemniki na przynęty i zanęty. Dla prawdziwych wyczynowców znajdą się podesty i kosze wędkarskie, a dla karpiarzy do nawet wielodniowych zasiadek łóżka wędkarskie i namioty. Sklep wędkarski Rzeszów zaprasza!