Sklep wędkarski Szczecin

Sklepy wędkarskie w Szczecinie:

Sklep i hurtownia wędkarska Max Fish

ul. Ludowa 25
71-700 Szczecin
tel. 692 533 549

 

Sklep wędkarski Wobler

ul. Mariana Rapackiego 21A
70-001 Szczecin
tel. 91 422 04 23

 

Centrum wędkarskie Nemo

ul. Wojska Polskiego 128
70-491 Szczecin
tel. 91 455 31 48

 

Sklep wędkarski “JIG”

ul. Batalionów Chłopskich 31
70-760 Szczecin
tel. 505 250 935

 

Sklep wędkarski Przynęty-Świata

ul. Grabowa 1/U2
70-761 Szczecin
tel. 796 255 787

 

Sklep wędkarski

ul. Rydla 52/19
70-783 Szczecin
tel. —-

 

Sklep wędkarski Wędkarz

ul. Bolesława Krzywoustego 3
70-244 Szczecin
tel. 91 488 78 49

 

Sklep wędkarski Silurus.pl

ul.Kopernika 3-5
70-241 Szczecin
tel. 604 218 899

 

Sklep wędkarski Rybkowo

ul. Jagiellońska 27
70-001 Szczecin
tel. 515 198 064

 

Sklep wędkarski Peskado.pl

ul. Wronia 3
71-221 Szczecin
tel. 500 447 230

 

Sklep wędkarski Lipień

ul.Maciejowicka 22
70-786 Szczecin
tel.91 462 68 11

 

 

Łowienie ryb jest wspaniałym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Wymaga odpowiednich umiejętności, zwinności i przede wszystkim cierpliwości. Szczecin stwarza doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa. Przez miasto przepływa Odra. Jej liczne odnogi to raj dla łowców sumów i sandaczy, ale także dla zwolenników łowienia ryb spokojnego żeru. A przecież jeszcze jest Zalew Szczeciński, czy atrakcyjny szczególnie wiosną Kamień Pomorski i Zalew Kamieński. Są Jezioro Miedwie i Jezioro Dąbie. Nawet zwolennicy wypraw na pomorskie trocie doczekali się się trociowego łowiska w pobliżu miasta. Ina stała się poważną konkurencją dla Parsęty i Regi. Dodatkowo bliskość morza spowodowała, że w Szczecinie znajdziemy liczne grono wędkarzy uprawiających wędkarstwo morskie, zarówno tych łowiących z kutrów dorsze czy łososie, jak i uprawiających surfcasting.

Wędkarstwo to nie tylko dobre łowiska. Do osiągnięcia sukcesów potrzebny jest jeszcze odpowiedni sprzęt wędkarski, wyposażenie i akcesoria wędkarskie. Z zaopatrzeniem się w wędkarski ekwipunek nie ma w Szczecinie problemu. Sklepy wędkarskie w Szczecinie, liczne i dobrze zaopatrzone, zapewniają zarówno sprzęt dla początkujących wędkarzy, jak i specjalistyczne wyposażenie dla prawdziwych wędkarskich profesjonalistów i wyczynowców. Odwiedzając sklep wędkarski Szczecin każdy wędkarz może zaopatrzyć się w najwyższej klasy sprzęt odpowiedni do każdej metody połowu.

 

Sklep wędkarski Szczecin – najlepsze produkty dla wędkarzy

 

Sklepy wędkarskie Szczecin oferują tysiące produktów dla wędkarzy. Oczywiście wędki i kołowrotki stanowiące podstawę wędkarskiego ekwipunku. Znajdziemy tu wędki dla początkujących wędkarzy, jak i te dla prawdziwych wędkarskich specjalistów. Pikery, feedery, ciężkie gruntówki, bolonki, karpiówki, odległościówki, baty, wędki spinningowe wklejanki na okonia, wędki na sandacze, bolenie i szczupakispinningi na sumy i troć. Wędki do trollingu, kije na dorsze i wędki do surfcastingu. Kołowrotki i te uniwersalne, i wybitnie specjalistyczne, jak kołowrotki karpiowe z wolnym biegiem czy przeznaczone do łowienia w słonej wodzie.

Każdy sklep wędkarski Szczecin oferuje duży wybór sprzętu, zachowując jednocześnie rozsądne, atrakcyjne dla wędkarza ceny. Każdy jednak zdaje sobie sprawę, że obok ceny bardzo ważna jest również jakość, jaką mają oferowane akcesoria wędkarskie. Wszystkie elementy niezbędnego dla każdego wędkarza wyposażenia, jakie oferuje sklep wędkarski Szczecin, są dobrej jakości, od sprawdzonych producentów i dystrybutorów. Tylko znane i cenione marki gwarantują niezawodną pracę w nawet ekstremalnych warunkach.

Mocne i o odpowiednich w zależności od potrzeb parametrach żyłki to również niezbędne akcesorium każdego miłośnika łowienia ryb. Można dobrać odpowiednią żyłkę do każdej metody połowu. Kolor, grubość, miękkość i stopień elastyczności żyłki — zależne od miejsca, rodzajów wód oraz stosowanej metody łowienia czy stosowanej wędki. W szerokim wyborze są także coraz bardziej popularne plecionki wędkarskie. Szczególnie spinningiści, ze względu na praktycznie zerową rozciągliwość plecionki, upodobali sobie te linki wędkarskie. Nikt już np. nie wyobraża sobie wyprawy na sandacza, gdy zamierza łowić z agresywnego opadu czy na niezmiernie popularnego w Szczecinie dropshota, bez wędki uzbrojonej w plecionkę.

 

Sklep wędkarski Szczecin – wszystko, czego wędkarz potrzebuje na wyprawę

 

Wszystko zależy, jakie ryby i jaką techniką będą łowione. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, jakie dokładnie wyposażenie potrzebne będzie czy to początkującemu, czy zaawansowanemu wędkarzowi. W przypadku, gdy zamierzamy łowić ryby spokojnego żeru, poza skompletowanym zestawem właściwych do sytuacji wędek, z pewnością do połowów mogą być potrzebne zanęty, aby zwabić i utrzymać w łowisku ryby. Każdy sklep wędkarski Szczecin oferuje je w dużym wyborze. Wędkarz znajdzie tu zanęty na wodę płynącą i stojącą, zanęty do metod gruntowych i spławikowych, a nawet przeznaczoną do wabienia konkretnych gatunków ryb.  Podobnie dostosowane do rodzaju łowiska powinny być przynęty. Dla gruntowców ważnym jest, że sklepy wędkarskie Szczecin oferują żywe przynęty, jak pinka czy dendrobena. Dostępne są także gotowe już przynęty, jak np. kulki proteinowe czy pasty przynętowe. Osobny dział to przynęty spinningowe. Tu każdy sklep wędkarski Szczecin oferuje przebogaty asortyment. Twistery, rippery i inne przynęty miękkie, błystki obrotowe i wahadłowe, woblery, pilkery, cykady, spinnerbaity i wiele innych. Do tego główki jigowe w różnej gramaturze i kształcie. Każdy wędkarz znajdzie odpowiednie przynęty!

Wędki, kołowrotki, spławiki, haczyki, żyłki i inne akcesoria i sprzęt wędkarski służące bezpośrednio łowieniu ryb to jednak nie całość wędkarskiego wyposażenia. Sklepy wędkarskie w Szczecinie oferują także inne akcesoria i wyposażenie ułatwiające wędkarzom łowienie. Specjalistyczna odzież wędkarska pomoże w odizolowaniu się od wilgoci i utrzymaniu odpowiedniej temperatury nawet przy dłuższych wyprawach, a latem zabezpieczy przed słońcem i komarami. Sklep wędkarski Szczecin to w szerokim wyborze idealnie dostosowane do potrzeb wędkarzy kurtki i spodnie wędkarskie, kamizelki wędkarskie, kombinezony wędkarskie, a także rękawice i czapki wędkarskie. Rozmiary odzieży wędkarskiej dopasowane są do potrzeb klientów. Odpowiednio dobrane wędkarskie akcesoria odzieżowe, takie jak kominy, kominiarki, skarpety czy okulary wędkarskie (polaroidy) uzupełniają kompletny zestaw wędkarza. Nieodzowne mogą też być buty wędkarskie, spodniobuty albo wodery. Sklep wędkarski Szczecin to także bogata oferta akcesoriów służących do organizacji stanowiska wędkarskiego.  Krzesełka wędkarskie, fotele wędkarskie, a do nocnych zasiadek łóżka wędkarskie i namioty wędkarskie, parasole wędkarskie, stojaki i podpórki do wędek to duże ułatwienia w procesie oczekiwania na branie. Do tego sygnalizatory brań, podbieraki i siatki na ryby. Na wszystkie akcesoria wędkarskie, wędki oraz pozostałe elementy wędkarskiego wyposażenia w sklepach wędkarskich zakupimy odpowiednio dostosowane pokrowce na wędki, torby wędkarskie i plecaki wędkarskie. Ze zdobyciem wędkarskiego ekwipunku w Szczecinie nie ma problemu. Wystarczy tylko odwiedzić sklep wędkarski!